Jak pozbyć się grzybicy jamy ustnej i pochwy?

Witam! Czytam właśnie zamieszczone pytania ludzi na temat grzybicy(jamy ustnej, przewodu pokarmowego, narzadow rozrodczych). Męczę się z grzybica pochwy od najmlodszych lat. Do tego teraz doszla grzybica jamy ustnej i przewodu pokarmowego. Zastanawiajac się doszłam do wniosku, że mam wszystkie objawy towarzyszące grzbybicy. Dotychczasowe leczenie grzybicy pochwy ulega zmianie tylko na gora 2 tyg. po czym wraca spowrotem. Proszę napisac mi jak mam się pozby tej nieprzyjemnej choroby?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowego leczenia adekwatnego do stanu klinicznego. Proszę zatem udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.