Jak pozbyć się nadwagi po porodzie?

Mam 27 lat, mam 40kg nadwagi. Przytyłam po tabletkach hormonalnych i po porodzie.
27 LAT ponad rok temu

Witam,

Myślę, że tak dużą nadwagę lepiej byłoby dla Pani zrzucić pod opieką specjalisty.
Nie napisała Pani także, czy nadal przyjmuje tabletki i jak dużo czasu minęło od porodu, czy nadal karmi Pani piersią, czy rodziła siłami natury, czy też przez cesarskie cięcie.

Są to ważne informacje.

Na podobne pytanie odpowiedziałam  już pod adresem:
/pytania/mam-problem-schudnac-po-porodzie,
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/dlaczego-nie-moge-schudnac-po-ciazy-0.

Powyższe zalecenia mogą być zastosowane w przypadku, gdy zaprzestała Pani karmienia piersią i jest zdrowa.

Piramidę Zdrowego Żywienia znajdzie Pani na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite....

Przykładowe ćwiczenia są dostępne w serwisie: www.abccwiczenia.pl.

Pomocne mogą być:
- masaże,
- ciepło-zimne natryski,
- stosowanie kosmetyków ujędrniająco-wyszczuplających,
- codzienne ćwiczenia,
- unikanie nadmiernych ilości soli (powoduje zatrzymywanie wody w organizmie).

Pozdrawiam