Jak pozbyć się problemu ze wzwodem?

Witam. 3 dni temu miałem taką przypadłość że cała krew spłynęła mi w kierunku nóg. Położyłem się i wszystko wróciło do normy, oprócz penisa. Od 3 dni nic. Nie ma opcji żadnej, żeby powstał. Jestem na granicy rozpaczy. Robiłem badania na serce, krew. Wszystko dobrze wyszło. Może to problem z krążeniem. Dwóch lekarzy twierdzi, że jestem zdrowy, że takie skoki krwi też są normalne. O tym problemie nie mówiłem rodzinnemu.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam!

Myślę, że ze swoim problemem powinien Pan udać się zarówno do lekarza pierwszego kontaktu, jak i do seksuologa, oczywiście jeśli problem ze wzwodem będzie nadal trwał. Tylko i wyłącznie bezpośredni kontakt z lekarzem pozowli na postawienie odpowiedniej diagnozy oraz na rozpoczęcie ewentualnego leczenia farmakologicznego.

Pozdrawiam