Jak pozbyć się przykrego zapachu po stosunku?

Po większości stosunków mam bardzo brzydki zapach z pochwy, to zapach tzw. "rybi". Bardzo mnie to krępuje przy moim partnerze. Rok temu założyłam wkładkę, myślałam że to tego przyczyna, ale wcześniej też tak było. Nie wiem jak tego zapachu się pozbyć. Proszę o radę.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Opisywane zmiany mogą być wynikiem waginozy. Jest to zapalenie bakteryjne pochwy wywołane przez zaburzenia w prawidłowym składzie flory bakteryjnej dróg rodnych - między innymi spada liczba pałeczek kwasu mlekowego a wzrasta populacja bakterii beztlenowych.
Jednym z objawów jest wówczas charakterystyczny rybi zapach wydzieliny pochwowej.

Aby potwierdzić przypuszczenia konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa i przeprowadzenie badania.
leczenie polega na stosowaniu antybiotykoterapii.

Pozdrawiam