Jak pozbyć się śladów?

Witam. Mam problem od kilku lat, dokładnie 4. Miałem bardzo dużo pryszczy, ale po kilku wizytach u kosmetyczki już nie mam. Zostały mi tylko czerwone ślady, które i tak wyglądają na pryszcze... Mam już dość takiej cery i cały czas szukam czegoś, co może mi pomóc. Niech jakiś specjalista mi doradzi lub podpowie, co mam zrobić. Słyszałem o zabiegach kosmetycznych, peeling kawitacyjny czy jakoś tak. Niby jest bardzo skuteczny, tylko trochę drogi... Z góry dzięki ;)

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Polecam również mikrodermabrazję - myślę że w Pana przypadku byłaby ona bardzo korzystna (dość szybki efekt wygładzenia twarzy). Proszę pamiętać o ochronie UV po wykonanym zabiegu