Jak pozbyć się wągrów?

Mam wągry na nosie i nie wiem, jak się ich pozbyć. Chciałabym iść do kosmetyczki na zbieg usuwania wągrów, tylko nie wiem na czym on polega i ile kosztuje. Mam jeszcze od czasu do czasu krostki na twarzy. Czy jest jakiś sposób, by ich się też pozbyć? Proszę o pomoc.

ponad rok temu

Witam!

Rzetelna odpowiedź na postawione pytania może zostać udzielona po obejrzeniu zmian i dokonaniu oceny stanu skóry. Najlepiej, by zrobił to lekarz dermatolog. Dopiero po jego konsultacji i uzyskaniu porady, można myśleć o kosmetycznym oczyszczaniu skóry trądzikowej. Warto wybrać się w tym celu do sprawdzonego salonu, by uniknąć powikłań, np. rozprzestrzenienia zmian.

Pozdrawiam