Jak pozbyć się wągrów z twarzy bez pomocy kosmetyczki?

Jak pozbyć się wągrów bo kosmetyczka mi nie pomogla

Mgr Katarzyna ZasuĹ

Należy wcześniej zastosować złuszczanie kwasami owocowymi (kwas migdałowy) i powtórzyć zabieg oczyszczania manualnego. Pozdrawiam

Wskazana odpowiednia pielegnacja skory tradzikowej oraz odpowiednie zabiegi. Zapraszam na konsultacje do gabinetu medycyny estetycznej lub do dermatologa.

Za pomocą wykonywania regularnych peelingów i stosowania kremów o lekkiej konsystencji oraz stosowania pielęgnacji dobranej odpowiednio do swojego typu skóry.