Jak przebiega ciąża i czy są jakieś przeciwwskazania do niej po usunięciu nerki z powodu raka jasnokomórkowego?

Witam! Proszę o jakieś informacje na temat przebiegu kolejnej ciąży i ewentualnych przeciwwskazaniach do niej po usunięciu nerki prawej z powodu raka jasnokomórkoweo rodzinneo bez przerzutów, guz 6 x 6 x 5 cm, typ złośliwości 3.
ponad rok temu

Witam serdecznie!
Ze względu na Pani obciążony wywiad chorobowy konieczna jest konsultacja z Pani lekarzem prowadzącym-nefrologiem, który musi ocenić Pani stan zdrowia. Niestety nie podaje Pani wielu podstawowych informacji nt swojego samopoczucia, ewentualnych chorób przewlekłych, a przede wszystkim obecnych wyników badań oceniających funkcjonowanie Pani nerki, bez których nie mogę Pani podać jednoznacznej odpowiedzi.
Pozdrawiam