Jak przebiega grypa żołądkowa?

Czy u kazdego grypa zoladkowa przechodzi tak samo ?? Moj kolega mial biegunke i temperature dzien pozniej widzialem sie z nim na dworze po tygodniu obudzilem sie z bolem brzucha i okropnym oslabieniem zwymiotowalem po czym bol przeszedl ale oslabienie zostralo , nastepnego dnia wymiotowala moja mama ma tez gorączke . Dodam ze nie mialemm biegunki a dzis czuje sie juz dobrze , mialem jelitowke czy to moze cos innego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej opisane objawy były spowodowane infekcją wirusową. Niemniej jednak bez zbadania oraz wykonania badań dodatkowych nie można postawić rozpoznania. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza.