Jak przeprowadzane jest badanie ginekologiczne?

Witam, Boje się iść do ginekologaa ;c Jak wygląda tak dokładnie ze szczegółami ta wizyta? ;c

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie, proszę się nie bać. Wizyta rozpoczyna się rozmową. Często słyszy się, że na pierwszej wizycie może być to wystarczające, aby "przełamać lody". Najlepiej udać się do ginekologa i po prostu powiedzieć o swoich wątpliwościach. Lekarz na pewno wszystko pokaże i nie będzie robić czegoś na siłę.