Jak przytyć parę kilogramów?

Witam, mam 23 lata, 174cm wzrostu i 50 kg. Niedawno ważyłam 55 kg, ale miałam anemię i schudłam te 5 kg, i teraz nie mogę przytyć. Od zawsze jestem szczupła i nigdy nie mogłam przytyć, a apetyt mam i wcale nie jem mało. Czy są może jakieś tabletki na przytycie? Chciałabym ważyc tak 10 kg więcej albo chociaż te 5 kg więcej... Byłam u lekarza, to się śmiała, że inni się odchudzają, a ja chcę przytyć...
23 LAT ponad rok temu

Witam!

Aby zwiększyć kaloryczność, może Pani zamienić produkty odtłuszczone na pełnotłuste (nabiał, sery, wędliny). Do napojów może Pani dodawać brązowy cukier. Do sałatek proszę dodawać oleje. Zupy może Pani zabielać śmietaną. W ramach przekąsek może Pani zajadać orzechy, suszone owoce. Do posiłków może Pani wypijać soki owocowe. Prosiłabym także o udanie się do lekarza, w celu wykluczenia zdrowotnych przyczyn spadku masy ciała i problemów z przytyciem.

Pozdrawiam