Jak przywrócić wygląd piersi sprzed ciąży?

Wtam! Mam 29 lat. Jestem rok po porodzie. Piersią karmiłam 8 miesięcy. Moje piersi zawsze byly małe nosilam rozmiar mieseczki A 75 i oczywiście staniki usztywniane push ap. Obecnie moje piersi są wprost malutkie i gdyby nie to że noszę staniki z grubymi miseczkami z wszytą gąbką to byłabym płaska jak deska. Jestem tym przerażona bo moje piersi wyglądają tak jakbym dopiero dojrzewała. Czy są jakieś środki żeby choć troche zwiększyć piersi żeby były takie jak wcześniej troszke większe. Czy to normalne że po karmieniu tak się może stać? Bardzo proszę o jakieś rady w tej kwesti lub o polecenie mi jakiś preparatów np. kremy lub tabletki. Z góry bardzo dziękuje.
29 LAT ponad rok temu

Prawdopodobnie jest to spowodowane przemianami hormonalnymi w Pani organizmie. Radziłabym się udać do ginekologa i tam zasięgnąć porady. Niestety nie stnieją diety ani kremy powiększające biust, ale może są środki hormonalne, które przywrócą mu dawny wygląd.