Jak ratować małżeństwo?

Chcemy z żoną ratować nasze małżeństwo po tym jak rozpadło się 5 miesięcy temu i nie mieszkamy razem od tego czasu a mamy dwoje dzieci.

Witam,
Opisał Pan trudną dla Was sytuację.
Jakie pytanie Pan stawia?
Jeśli zastanawia się Pan co robić, to w tej sytuacji proponuję skorzystanie z terapii dla par. Na pewno w Szczecinie znajdziecie psychoterapeutę, który Wam pomoże.
Ważne, że oboje chcecie ratować małżeństwo. To podstawowy warunek uczestnictwa w terapii i jej powodzenia.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Świadoma Państwa decyzja o ratowaniu małżeństwa, wymagać będzie od Państwa zaangażowania, czasu, cierpliwości, uważności, słuchania i słyszenia Partnera i jego potrzeb.

Na początek proponuję zacząć zachowywać się tak, jak zachowywaliście się na pierwszych spotkaniach i randkach, kiedy wzajemnie poznawaliście się i zachwycali sobą.

Dodatkowo proszę rozważyć podjęcie terapii partnerskiej,lub osobnej dla każdego z Państwa.

Życzę, żeby się Wam udało,
Irena Mielnik-Madej