Jak rozróżnić krwawienie od poronienia?

Mam problem więc prosiłbym o szybką odpowiedź bo już od chodzę od zmysłów.Ostatni okres miałam 23.10 i plaster anty mialam przykleić 28.10 ale już tego nie zrobiłam. Teraz w środę zrobiłam test z krwi i wyszło mi 81, 5 i tam było zaznaczone 4 tydzień ciąży. Okresu już nie dostałam 19.11. Moje pytanie jest następujące dzisiaj zaczęłam krwawic tak jakby to byl normalny okres, czy to może oznaczać poronienie czy może ponad tygodniowy spóźniony okres, który występuje naturalnie? Pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Obecność hormonu gonadotropiny kosmówkowej przemawia za tym, że doszło do zapłodnienia. Krwawienie które wystąpiło może być oznaką poronienia. Powinna Pani zgłosić się do ginekologa, gdyż sytuacja wymaga weryfikacji klinicznej.