Jak schudnąć 30-35kg w krótkim czasie karmiąc piersią

Mam 20lat, 168cm i ważę 89kg jestem kobietą. Mam rocznego Synka którego karmie piersią, położna powiedziała że karmiąc szybko zgubie zbędne kilogramy po ciąży i wrócę do wagi przed nią. Przed ciąża warzyłam 58kg przez pierwsze 6 miesięcy przybrałam 12kg ale już po porodzie ważyłam 115kg.Fakt zrzuciłam 16kg przez 8miesiecy ale waga się zatrzymała na 89kg. Podczas karmienia nie mogę stosować drastycznych diet ale i tak mi wcześniej nie pomagały, chodząc na siłownie 2razy w tygodniu i praktycznie się głodząc oraz 2razy w miesiącu chodziłam na siłownie na 30 minut wtedy udało mi się przez 4miesiące schudnąć z wagi 85kg do 58kg ale rok później zaszłam w ciążę. Teraz nie mam czasu na to wszystko i nie mogę się głodzić, moje dziecko jest bardzo aktywne tak że praktycznie nie mam na nic czasu śpi w nocy i godzinę w dzień... Jak mogę z powrotem wrócić do swojej wagi z przed ciąży bo z tą czuje się okropnie jak słonica także to wpływa źle na moje małżeństwo bo przez swój wygląd nie mam już ochoty na sex, pieszczoty, najchętniej zamknęła bym się  w domy wyrzuciłam lustra i nie pokazywała się  ludziom, rodzinie na oczy. Przeważnie jem o godzinie około 11:00 dwie kanapki z wędliną a na obiad łyżkę ziemniaków z 3łyzkami surówki i małym kotletem.. Proszę pomóżcie...

Witam,

Czy konsultowała się Pani w tej sprawie z lekarzem?
Być może problem z masą ciała to nie jedynie problem związany z ciążą, lecz może ma on podłoże chorobowe?

Warto wykonać badania kontrolne.
Czy jedyne produkty, jakie Pani zjada to te, wymienione w ostatnim zdaniu, czy też jest to ich część?
Być może podjada Pani między posiłkami, lub zjadane porcje są zbyt duże?
Istotne są dodatki takie jak: śmietana, masło, oleje, zasmażki etc.
Możliwe, że wypija Pani sporo słodzonych napojów (herbata, kawa, soki).
Innych przyczyn związanych z zastojem masy ciała może Pani poszukać w artykule:

http://portal.abczdrowie.pl/najczestsze-bledy-zywieniowe
http://portal.abczdrowie.pl/dlaczego-tyjemy
Proszę to przeanalizować pod swoim kątem.

Informacje odnośnie odchudzania po ciąży znajdzie Pani w serwisie www.abcodchudzanie.pl, na stronie głównej, niemniej odradzałabym podejmowanie diety w czasie karmienia.

Warto również włączyć wysiłek fizyczny do planu dnia. Mogą to być spacery z dzieckiem, zajęcia aerobiku (o ile znajdzie Pani kogoś, do opieki nad dzieckiem), wypad na basen.
Lekkie ćwiczenia, które może Pani wykonywać w ciągu dnia, dostępne są na www.abccwiczenia.pl
(są one przeznaczone dla osób zdrowych).

Pozdrawiam