Jak schudnąć domowymi sposobami?

Witam, mam 16 lat (prawie 17). Mam takie pytanie. Chciałbym schudnąć, dodam, że mój wzrost wynosi 195 cm, a waga 111 kg;(:(:( Jak schudnąć domowymi sposobami?

Redakcja abcZdrowie

Witam,

obecnie na rynku księgarskim istnieje wiele książek dotyczących odchudzania. Jednak nie wszystkie one proponują diety skuteczne i bezpieczne dla zdrowia.
Proponuję umówić się na wizytę do dietetyka, który ustali indywidualny program żywieniowy (wizyty takie często są darmowe), a tymczasem warto zajrzeć na naszą stronę abcodchudzanie.pl, która w całości jest poświęcona powyższemu tematowi.