Jak schudnąć? Może jakieś konkretne ćwiczenia?

Witam, pisałem już do was 8 tygodni temu, prosiłem o porady dotyczące odchudzania, głównie chodziło mi o spalenie tkanki tłuszczowej na brzuchu. Mogę się pochwalić, że od tamtego czasu schudłem 7 kg, a obwód brzucha (mierzony na wysokości pępka) spadł o ponad 10 cm (w pasie 4-5 cm). Robiłem tylko A6W i uzupełniałem to jazdą rowerem, wcale nie zmieniając diety, a mimo to takie rewelacyjne jak dla mnie efekty. Brzucha mi już prawie nie widać, choć jeszcze trochę odstaje, ale to tylko kwestia czasu i wypracowania tkanki tłuszczowej. Jedyne z czego nie jestem zadowolony to to, że moje cycki są nadal duże, są po prostu nadal obtłuszczone, nie mam żadnej ginekomastii, czy czegoś w tym stylu, jest po prostu na nich za dużo tłuszczu. Co prawda przez te 8 tygodni obwód w cyckach także spadł o około 6 cm, ale nadal są dość "nalane" tłuszczem. Jak spalić ten tłuszcz? Może jakieś konkretne ćwiczenia? Bo chyba zwykłe pompki nic nie dadzą (choć mogę się mylić). Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam :)

Witam,

Najlepiej, gdybyś zechciał odwiedzić kolejny z serwisów ABC - www.abccwiczenia.pl
W materiałach video dostępne sa przykładowe ćwiczenia wraz z opisem ich dokładnego wykonania.
Na pewno dobrym ćwiczeniem jest napieranie dłońmi na piłkę.
Możesz spróbować następujących ćwiczeń:
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenie-z-wykorzystaniem-gumy-elastycznej
http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenie-na-miesien-piersiowy-wiekszy-i-tr...

Pozdrawiam