Jak schudnąć parę kilo?

Mam pytanie. Chciałabym schudnąć parę kilogramów w tydzien... Czy to możliwe? Do tego mam nadwagę, ok. 1,5 kg... Ważę 60,5 kg i mierzę 158 cm. Muszę jak najszybciej schudnąć. Co mam robić? Proszę o szybką odpowiedź!
ponad rok temu

Witam!

Niestety, nie podała Pani swojego wieku, w związku z tym nie wiem, czy w Pani przypadku potrzebne jest odchudzanie, a jeśli tak, to o ile kilogramów. Skoro jednak twierdzi Pani, że ma "nadwagę" 1,5 kg, a chce zrzucić więcej, nie jestem w stanie nic poradzić. Nie jest zdrowe odchudzać się pomimo braku takiej potrzeby.

Nie da się w fizjologiczny sposób schudnąć paru kilogramów w tydzień.

Jeśli czuje Pani, że ma problemy z wyglądem, np. obwodem ud czy brzucha polecam przeanalizowanie stronki abccwiczenia.pl lub udanie się do trenera fitness.

Pozdrawiam