Jak schudnąć w tydzień 5 kilogramów?

Dzień dobry,
Mam 13 lat, 158cm wzrostu i ważę 47 kilogramów. Uważam, że jestem gruba, mam wystający brzuch, grube uda i łydki, tylko ręce są ok. Za tydzień mamy w szkole dyskotekę i chciałabym na niej wyglądać lepiej, ale do tego muszę schudnąć. Dlatego moje pytanie brzmi, jak schudnąć w tydzień, najlepiej z 5 kg - myślę, że jak bym ważyła 42 kg, to miałabym lepsze proporcje ciała. Jakie ćwiczenia powinnam wykonywać i jak często, żeby schudnąć w tydzień? Jaka dieta pozwoli mi schudnąć w tydzień? Mama na pewno zgodzi się przygotować konkretne dania, sama też chce trochę schudnąc, więc pewnie byłoby jej to na rękę.
Boję się tylko, że jak teraz schudnę, to potem szybko mi te 5 kg wróci, bo tak miała koleżanka. Co robić, żeby mi się to nie przytrafiło?
Czekam na odpowiedź i dziękuję.
Pozdrawiam, Gabrysia
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

w tydzień nie można schudnąć 5 kilogramów - jest to niemożliwe. W ciągu tygodnia powinno się chudnąć maksymalnie 1 kilogram, jednak w Twoim przypadku nie jest to potrzebne, więc mam nadzieję, że takie pomysły nie chodzą Ci po głowie:-) Masz małą masę ciała i odchudzanie nie jest Ci potrzebne, a wręcz byłoby szkodliwe dla zdrowia.

Pozdrawiam