Jak schudnąć w wieku 12 lat? Proszę o szybką pomoc!!!

Witam!!! Mam 12 lat i Waze 43 Kg mam 152 cm wzrostu. Chcialbym Sie zapytac jak mam Schudnac a mniej wiecej Zchudnac na brzuchu bo mam faudki. Bylem Kiedys szczuply mialem w wieki 10lat 30kg ale zachorowalem na watrobe i zaczolem brac leki encorton i Nagle przytylem i chcialbym sie zapytac co moge poradzic na te faudki a nadal biore te tabletki bralem kiedys 12 sztuk dziennie tera biore 2 i Prosze o pomoc niby mam dobra wage na swoj zwrost i co moge zrobic zeby te faudki znikly czy przeczekac to do okresu dojzewania i wiekszego wzrostu czy ograniczyc tluste rzeczy typu frytki... i tak to ograbnicze ale jednak prosze o rade
12 LAT ponad rok temu

Witaj,
bardzo proszę, żadnych diet! Jesteś młody i nie wolno Ci się odchudzać, zresztą Twoja masa ciała jest idealna.
Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do wyglądu ciała, polecam aktywność fizyczną - jak najwięcej gier zespołych na świeżym powietrzu, pływania, gimnastyki -co tylko sprawia Ci frajdę. Dodatkowo na naszej stronie znajdują się krótkie pliki video z ćwiczeniami na poszczególne partie ciała. Będa pomocne w zwalczaniu fałdek na brzuchu.

Pozdrawiam!

Ula Bieniek