jak się odchudzać bezpiecznie by móc zajśc w ciażę

witam mam 26 lat, 1,83wzrostu i 93 kg, lecze się ginekologicznie w celu posiadania dziecka, lekarze w moim przypadku mowią o zrzuceniu wagi, jednak jest to dla mnie bardzo trudne, brakuje mi silnej woli, duzą role odgrywają emocje, i nie jem az tak duzo jednak mam zaburzenia węglowodanowe i moja choroba powoduje tez tycie (PCOS), wiele razy próbowałam schudnać bezskutecznie, jestem już zmeczona. prosze o poradę co jesc jak jeść na co zwracać uwage, mała aktywność ruchowa.

To, co może Pani jeść to produkty typowe dla zdrowego stylu odżywiania się - niskotłuszczowe, bez cukrów prostych (słodycze, jasne pieczywo), dużo warzyw, chude produkty zwierzęce.