Jak się pozbyć brzucha i ud?

Witam. Mam 17 lat .wzrost 164 i warze 61 kg. muszę schudnąć.Mam grube nogi i nie płaski brzuch chciała bym się tego pozbyć. Wszyscy się zemnie śmieją .proszę o jakąś rade co mam jeść żeby się tego pozbyć . proszę :D
17 LAT ponad rok temu

Witam!
Przede wszystkim powinnaś wyeliminować z diety słodycze, pokarmy tłuste, fast-foody, słodkie napoje, soki i wody. Warto również zamienić białe pieczywo na ciemne, pełnoziarniste. Dieta powinna obfitować w świeże warzywa i owoce (z wyłączeniem bananów i winogron!), chude mięso, drób, ryby, twaróg i grube kasze. Warto podjąć również systematyczną aktywność fizyczną (co najmniej 3 razy w tygodniu). Może to być np. jazda na rowerze, pływanie czy bieganie. Pozdrawiam.