Jak się zachować, gdy zobaczę byłego z nową dziewczyną?

Może się to wydać śmieszne pytanie. Mój były ma kogoś... ja nadal Go kocham, ale pogodziłam się z tym, że nie jesteśmy już razem... jednak wiem, że nieuniknione jest to, że w końcu zobaczę Go ze swoją nową miłością... i strasznie się tego boję... jak się zachować? Boję się, że się rozkleję... i znów będę musiała się zbierać parę dni, nim dojdę do siebie...

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

W miarę możliwości, radziłabym Pani unikać takiego spotkania, dopóki nie nabierze Pani dystansu lub zwiąże się z inną osobą. Wówczas spotkanie z byłym chłopakiem nie powinno być już tak bolesne.

Pozdrawiam