Jak skutecznie schudnąć przy chorobie niedoczynności tarczycy?

Witam, mam 22 lata, 163 cm wzrostu i ważę 68 kg. Rok temu dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy, przed przytyciem ważyłam 56 kg. Chciałabym schudnąć ale nie wiem jak. Nie wiem co mam jeść, a czego nie jeść. Nie wiem jak mam komponować posiłki. Proszę o pomoc!
22 LAT ponad rok temu

Witam,

Na podobne pytanie odpowiedziałam pod adresem:
http://portal.abczdrowie.pl/pytania/jaka-skuteczna-dieta-przy-niedoczynnosc...

Życzę Pani, aby nie załamywała się Pani chorobą i dalej brnęła do celu.
Głowa do góry!
Potrzeba jedynie mobilizacji i wiary!

Trzymam kciuki i pozdrawiam ciepło

P.S
Proszę pamiętać o regularnych konsultacjach z lekarzem.
Najlepiej, jeśli dieta będzie podejmowana po uprzedniej konsultacji lekarskiej, gdyż Pani stan kliniczny może ulegać zmianom.