Jak sobie poradzić z przedwczesnym wytryskiem podczas stosunku?

Witam, Jak mozna walczyć z przed wczesnym wyyryskiem? Mój stosunek z partnerka trwa bardzo krótko od mometu wprowadzenia członka do pochwy i nie wiem jak sobie z tym radzic.

Dzień dobry.

Przyczyn przedwczesnego wytrysku może być wiele. Z Pańskiego opisu trudno jednak wysnuć jakiekolwiek przypuszczenia, dlatego proponowałbym kontakt z seksuologiem.

Pozdrawiam.