Jak szybko po wytrysku należy wyjąć członek z pochwy?

  Mam taki problem. W momencie wytrysku mój chłopak wykonuje jeszcze kilka ruchów frykcyjnych. Naszym jedynym zabezpieczeniem jest prezerwatywa (nie mogę brać hormonów) i zastanawiam się czy może się to przyczynić do zajścia w ciążę? Prezerwatywa pozostaje na członka, nie zsunęła się nigdy.

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
jeżeli prezerwatywa nie ulegla zniszczenia i się nie zsunęła ryzyko zajścia w ciążę jest małe. Należy pamiętać, że prezerwatywa nie daje 100% ochrony przed ciążą.

Pozdrawiam