Jak szybko przytyć, co powinnam jeść?

Mam 13 lat, 161 cm i ważę 38 kg. Wiem, że to bardzo mało i się tym martwię. Chciałabym szybko przytyć, ale nie wiem jak to zrobić. Byłam u lekarza, który wykluczył jakiekolwiek choroby. Mam bardzo szybki metabolizm. Proszę o jakąś dietę.
13 LAT ponad rok temu

Witam,
powinnaś udać się wraz z rodzicami do dietetyka, który ustali ile kilokalorii dostarczasz organizmowi wraz ze spożywanymi produktami i podpowie, jak stopniowo zwiększyć kaloryczność Twojej diety.
Jeśli do tej pory jadłaś bardzo mało, nagłe drastyczne zwiększenie ilości spożywanego jedzenia może być dla organizmu szokiem.
Porozmawiaj z rodzicami o swoim problemie i udajcie się na wizytę.
Produkty, które mogą zwiększyć kaloryczność diety, to:
- suszone owoce
- orzechy
- nasiona
- oleje roślinne (dodawane np. do zupy)
- pełnotłuste produkty mleczne (np. śmietanka do zabielania zupy)
- sosy do dań obiadowych
- mleko w proszku
- kasze, ryż
- miód.
Pamiętaj, aby jadać regularnie.
Pozdrawiam