Jak ujędrnić skórę, nie gubiąc kilogramów?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć, jakie ćwiczenia są najlepsze na zgubienie skóry po ciąży na brzuchu i ujędrnienie ud i pośladków. Dodam, że nie chcę schudnąć, gdyż mam 172 cm wzrostu i ważę 57 kg, co wydaje mi się i tak za mało. Mój wiek to 28 lat. Jakie serie powinnam wykonywać? Dziękuję.

ponad rok temu

Witam!

Pani BMI (wskaźnik masy ciała) wskazuje na prawidłową masę ciała, ale zbliża się Pani do dolnej granicy normy (niedowagi). Dlatego, tak jak Pani mówi, niekorzystny jest spadek masy ciała. Proponuję zatem aktywność fizyczną, stosowanie kosmetyków ujędrniających, masaży oraz picie dużych ilości wody niegazowanej i niesmakowej.

Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pani na tej stronie: www.abccwiczenia.pl. Proponuję także wykonywać ćwiczenia na dolne partie ciała i brzuch, np. pływanie czy jazda na rowerze.

Do diety proponuję dodać jak najwięcej warzyw - 5 porcji dziennie, oraz wyeliminować niezdrowe przekąski i produkty typu fast food, a także słodycze.

Proszę pamiętać, że tylko te 3 elementy - sport, dieta i kosmetyki - połączone razem mogą przynieść efekt. Bardzo ważna jest też regularność! Zatem należy uzbroić się w cierpliwość i do dzieła!

Pozdrawiam.