Jak uratować związek i wrócić do partnerki?

jak mam uratowac zwiazek w ktorym pojawilo sie dziecko a kobieta wyrzucila mnie z domu?

To, czy uda się uratować związek zależy od dwóch stron, Pana partnerka też tego musi chcieć. Jeżeli obydwoje podejmiecie taką decyzję, zachęcam do podjęcia terapii dla par. Jeżeli Pana partnerka nie będzie chciała uczestniczyć we wspólnej terapii, może Pan rozważyć skorzystanie z pomocy psychologa/ psychoterapeuty dla siebie, jeżeli czuje Pan, że trudno Panu poradzić sobie z emocjami w zaistniałej sytuacji.

Witam,
podaje Pan bardzo mało informacji, więc ciężko odpowiedzieć na pytanie. Na pewno warto próbować rozmawiać z partnerką. Można też pomyśleć o podjęciu terapii dla par, jednak do tego potrzebna jest wola obu stron a w obecnej sytuacji partnerka może nie być zainteresowana.
Pozdrawiam.