Jak uśmierzyć silny ból z powodu zapalenia zęba?

Witam od wczoraj narzeczona strasznie cierpi z powodu zapalenia zęba. Co 4 h zażywa antidal 15 a od wczoraj od 24 przyjęła pierwszą dawkę antybiotyku clindamycin-mip, ale dalej strasznie cierpi i płacze z bólu a wizytę u dentysty ma dopiero w niedzielę. Jak można uśniezyc ten silny ból? Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Proszę spróbować pyralginy, która jest bardzo skuteczna w bólach okolicy głowy. Oczywiście o ile nie ma przeciwwskazań do jej przyjmowania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski