Jak ustalać dni płodne?

Witam chciałabym prosić o pomoc w ustaleniu dni płodnych.Jestem ponad 2 miesiące po poronieniu, 30 czerwca dostałam okres trwał 5dni w tym miałam 2dni wczesniej małe plamienia i 2 dni po również.cykl trwa 29 dni,nastepny okres dostałam 29.07,trwał 5 dni plus 1 dzień plamien.Jestem zaniepokojona bo kochaliśmy się z mężem 2 dni po okresie i miałam dziwne plamienie ,czy będę mieć owulację i kiedy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej odpowiedzieć na pytanie czy będzie Pani miała owulację. Ponieważ 2 miesiące temu doszło do poronienia, owulację najlepiej oceniać poprzez testy owulacyjne lub monitorowanie USG.