Jak usunąć wypukłą blizne po tradziku?

Mam 19 lat i od sześciu lat męczę się z trądzikiem. Pozostały mi po nim duże blizny i nie wiem jak je usunąć. Najbardziej krępuje mnie blizna wypukła bo jest dość widoczna. Proszę o poradę jak takie blizny się usuwa. Z góry dziękuję:)

19 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Trądzik i powstające w jego wyniku blizny są poważnym problemem kosmetycznym.
Metody usuwania blizn powstałych w wyniku trądziku dobierane są indywidualnie.
Stosuje się farmakoterapię, peelingi mechaniczne oraz laseroterapię.

Zachęcam do wizyty u dermatologa, najlepiej ze specjalnością medycyny estetycznej. Lekarz po zbadaniu, obejrzeniu zmian i dokładnym zebraniu wywiadu, pomoże dobrać odpowiednią metodę.

Polecam artykuły zamieszczone na portalu, między innymi:
http://portal.abczdrowie.pl/terapia-laserowa

Pozdrawiam.