Jak w miarę szybko zrzucić 4-5 kg?

Mam 15 lat, ważę 54 kg przy wzroście 159 cm, ogólnie mam utrapienie z brzuchem, bo jest odstający;/ Obwód brzucha na lini pępka to aż 83 kg ;/ Przez cały lipiec robiłam po 150 brzuszków dziennie i ćwiczyłam, ale nawet 1 cm nie schudłam i się poddałam. Chodzi mi tylko o to, żeby mieć plaski brzuch, wiem, że nie będzie on nigdy super plaski, ale chociaż żebym nie musiała go wciągać. Za tydzień zacznie sie szkoła, nie chcę się już wstydzić mojego odstającego brzucha, chciałabym mieć mniejszy. Co mam zrobić, aby jak najszybciej go stracić? Dodam jeszcze, że mam bardzo powolne spalanie tłuszczu, bo od roku nie przytyłam nawet grama ani nawet nie straciłam :( Czekam na pomoc ;(
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie musisz się odchudzać. Jeśli chcesz stracić tkankę tłuszczową z okolic brzucha, oprócz ćwiczeń polecam zastosowanie się do zdrowych zasad żywienia. Poznasz je z artykułu http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki

Dodatkowo zajrzyj na stronę poświęconą aktywności fizycznej www.abccwiczenia.pl Oprócz ćwiczeń wykonywanych w domu polecam też pływanie, aqua aerobic czy rower, które fantastycznie modelują całe ciało.

Pozdrawiam