Jak walczyć z urojonymi myślami?

W moim związku układało się wszysko dobrze, może nawet lepiej. Jednak pewnego dnia, tak z niczego poczułam coś, jakby się zepsuło. Jakby mój chłopak już mnie nie kochał, w jego zachowaniu nic się nie zmieniło. Odwołał jedno spotkanie, bo źle się czuł. Niby nic, a mnie nieco wyprowadziło to z równowagi. Podczas rozmowy wytłumaczyliśmy sobie wszytko, to że pomiędzy nami nic się nie zmieniło. Jednak to odczucie (bezpodstawne) cały czas we mnie siedzi. Jak walczyć z takimi urojonymi myślami?

Witam. Jeśli niepokój jaki panią dręczy nie ma uzasadnienia w rzeczywistości, to warto zastanowić się co tak naprawdę jest jego źródłem. Może wynika to z jakiś pani cech lub lęków związanych z wcześniejszymi doświadczeniami. Może to dotyczy pewności siebie, samooceny, zaufania do innych itp. Jeśli takie myśli będą się utrzymywały i destrukcyjnie wpływały na związek to warto skorzystać z konsultacji psychologicznej i zastanowić się nad ich prawdziwą przyczyną.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza