Jak wydłużyć erekcję?

Mam pytanie ? Jak wydłużyć erekcje otóż mam problem . Kiedy się podniecam jest wzwód pełen lecz nie na długo. Nie długo mam uprawiać seks z moja dziewczyną lecz wiem że szybko opadnie bo tak było. Co mam zrobić bo chce zadowolić ją . Nie mam pomysłów proszę o pomoc

Dzień dobry!

Nie wyjaśnia Pan czy wzwód zanika czy też dochodzi do orgazmu/ wytrysku i wtedy członek opada. Ta druga opcja jest całkowicie naturalna i prawidłowa. Nie wspomina Pan też, skąd wie, że "szybko opadnie, bo tak było". Jeśli erekcja zanika mimo podniecenia i atrakcyjnej sytuacji erotycznej, najczęściej jest to wina stresu, obaw, nazbyt zadaniowego podejścia do seksu. Aby trafniej rozwiać Pana wątpliwości, konieczna jest dłuższa rozmowa i więcej informacji.

Pozdrawiam!

Problemy ze wzwodem można skutecznie leczyć, trzeba najpierw ustalić przyczynę.
Trudno na podstawie krótkiego postu cokolwiek powiedzieć. Myślę, że warto odwiedzić lekarza seksuologa jeszcze przed współżyciem.
W Bydgoszczy jest kilku lekarzy tej specjalności.
Pozdrawiam. JW, Poznań.