Jak wygląda błona dziewicza?

Witam, Mam 16 lat i współżyłem z moją dziewczyną i gdy już wyjąłem mojego członka to zauważyłem śluz lecący z jej pochwy, ten śluz był niczym katar - czy to może być błona dziewicza?

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Błona dziewicza to fałd błony otaczający wejście do pochwy. W trakcie pierwszego stosunku lub uszkodzenia mechanicznego zwykle zostaje przerwana. Jednak nie wypływa z pochwy.
Ten śluz, który zaobserwowałeś u swojej dziewczyny jest naturalnym nawilżeniem pochwy. Dzięki temu kobieta, ani mężczyzna w trakcie stosunku nie doznają otarć miejsc intymnych.
Sądzę, że powinieneś przeczytać książkę A. Depki "Pytania do seksuologa", by uzupełnić swą wiedzę nie tylko na temat seksu, ale również anatomii i fizjologii kobiecego ciała.

Pozdrawiam