Jak wygląda owulacja?

A jak wygląda owulacja ?? czy przy kochaniu to jest coś takiego mokrego? czy to jest ta owulacja?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Owulacja to uwolnienie komórki jajowej z pęcherzyka jajnikowego. W tym okresie śluz w drogach rodnych jest klarowny, rzadki, delikatnie ciągnący.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Owulacja nie ma związku z odbytym stosunkiem. W przypadku kobiet owulacja może wiązać się z nieznacznym podwyższeniem temperatury ciała i zmianą charakteru śluzu w pochwie (jest on ciągliwy, przeźroczysty).