Jak wygląda zarodek 2 tygodnie po zapłodnieniu?

Witam.ostatni okres mialam 13 pazdzierniia.owulacje prawdopodobnie 28 pazdz. Zrobilam test hcg z krwi ktory wynosi 45 iu/ml. Jak wyglada 2 tyg po zaplodnieniu zarodek?jak wytwarza hcg to oznacza ze jest juz w macicy? Czy w obecnym dniu tj 30 dzien cyklu jest juz w macicy?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Implantacja zarodka następuje około 8 dnia po zapłodnieniu i od tego czasu poziom BHCG wzrasta. Proponuję skonsultować się z ginekologiem-położnikiem, który zleci badanie USG potwierdzające wewnątrzmaciczną ciążę oraz inne badania.