Jak wyglądają blizny po operacji zespołu pnia trzewnego?

Witam. Wykryto u mnie zespół pnia trzewnego. Na dniach będę operowana. Mam jednak obawy, jestem młodą 20 letnią dziewczyną. Jak wyglądają blizny po operacji, oraz czy da się je usunąć?

Witam Panią,

zawsze obawiamy się blizn, które powstają nawet po doskonale wykonanym zabiegu chirurgii plastycznej. Oczywiście dzisiejsza medycyna pozwala nam na ich minimalizowanie - z doskonałym rezultatem.
Sprawdzonymi metodami są:
- laseroterapia
- mikronakłuwanie (Dermapen)
- ostrzykiwanie lekami
- masaż próżniowy (Endermologia)

Proszę się nie zamartwiać...zdrowie jest ważniejsze! bo po co nam ideał piękna bez życia...