Jak wyglądają objawy rzeżączki?

dzien dobry, jakie sa objawy rzezaczki, ktore mozna stwierdzic samemu? Od drugiego dnia po seksie (mogl byc nie przez caly czas z zabezpieczeiem) troche piecze mnie koncowka zoledzia. Podczas oddawania moczu nie mam problemow, nie zauwazylem uplawow (juz jest 6 dzien po stosunku). pieczenie glownie obserwuje po oddaniu moczu (do tej pory nie za kazdym razem). Jestem obecnie na wakacjach w goracym miejscu i sie zastanawiam czy to moze jakies podraznienie czy mam powody do obaw? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Rzeżączka najczęściej objawia się bólem w czasie oddawania moczu, pieczeniem, swędzeniem oraz występuje nieprawidłowa wydzielina w ujściu cewki moczowej. Konieczna jest wizyta lekarska i badanie lekarskie aby można byłoby stwierdzić przyczynę.