Jak wyjść z diety 530 kcal?

Od kilku miesiecy ( okolo 3) jestem na diecie 530 kcal. Powoli jestem zmeczona. sfrustrowana. Chcialabym wyjsc z diety. Od kwietnia zaczelam sie odchudzac lacznie zrzucilam 27 kg. Wczesniej mialam diete 1000kcal , 800 kcal 530.Jednakze teraz przy wzroscie 158cm i wadze 54 kg chcialabym juz skonczyc diete i bezpiecznie z niej wyjscCwicze ok 35- 40 min dziennie na rowerku stacjonarnym , spalajac 300-350 kcal. Jak zaczac proces wychodzenia z diety? czego jesc wiecej bialka , wegli i co ze sportem?

Dzień dobry!
Najbezpieczniejsze wyjście z Twojej diety to pomoc dietetyka. Skonsultuj się z lekarzem. Na wizycie poproś o analizę składu ciała. Zapisuj co jesz, jaką formę przyjmuje aktywność fizyczna. Opowiedz jak się czujesz, jak śpisz i jakie masz oczekiwania. Dieta musi być dopasowana do Ciebie, rozsądnie ułożona i delikatnie zwiększająca ilość kalorii. Na wszystko potrzeba czasu, więc nie poddawaj się. Pozdrawiam!