Jak wyleczyć suchy łupież?

Witam. Mam od dłuższego czasu problem z suchym łupieżem, nie mogę się go pozbyć, najpierw kupiłam szampon w aptece selsun blue który mi nie pomógł więc następnie zaczęłam używać head

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

łupież jest chorobą trudną do wyleczenia. Najczęściej szampon przeciwłupieżowy należy stosować do końca życia. Polecę panu nizoral lub inny szampon z antybiotykiem przeciwgrzybiczym, ponieważ łupież często jest wywołany przez grzyby. W razie gdyby to nie pomagało proszę udać się na wizytę do dermatologa.

Pozdrawiam.