Jak wyleczyć trądzik pod pachami?

Witam Mam 18 lat i jakiś czas temu wyskoczyły mi pryszcze pod pachami. Są one czerwone. Stosowałem antyperspirant, gdy tylko je zauważyłem, natychmiast go odstawiłem. Nie wiem, jaka jest ich przyczyna i nie wiem, jak je usunąć.

Witam serdecznie
Być może przyczyną dolegliwości jest podrażnienie na stosowany preparat lub zapalenie mieszków włosowych znajdujących się w tej okolicy.
Proszę spróbować przez kilka dni unikać drażniących środków kosmetycznych, jeżeli nie będzie efektu proszę udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa.
Pozdrawiam