Jak wyprostować zęby bez aparatu ortodontycznego?

Mam bardzo krzywe zęby, Mianowicie górne jedynki i dwójki. Chciałabym je wyprostować podczas jednej wizyty (ewentualnie kilku). Aparat ortodontyczny nie wchodzi w grę, ponieważ zależy mi na czasie. Czy można coś zrobić i jakie to będą koszty?

Pozdrawiam Izabela Sokólska

Pozostaje opcja protetyczna - bardzo estetyczne licówki porcelanowe. Licówki to precyzyjne uzupełnienia estetyczne w postaci bardzo cienkich płatków porcelanowych, mocowane na powierzchniach wargowych lub policzkowych zębów (od strony licowej - stąd nazwa). Licówki likwidują wszystkie estetyczne niedoskonałości zębów sprawiając, że zęby wyglądają zdrowo i naturalnie. Całe leczenie trwa około tygodnia, maksymalnie dwa. Wszystko odbywa się całkowicie bezboleśnie.