Jak wyszczuplić brzuch?

Witam! Chciałbym się zapytać, mam 12 lat i 42 kg, mam faudki na brzuchu czy jest jakaś szansa że jak będe większy w cm w góre to ta tkanka zniknie i się rozejdzie po ciele? Czy to zostanie na stałe? Aktywny fizycznie jestem, mam treningi x2 w tygodniu po 2godziny 1 trening i jeszcze do tego zabawy sportowe z przyjaciółmi. Prosił bym Bardzo o Konkretną i szybką odpowiedz! Pozdrawiam!
12 LAT ponad rok temu

Witam,

Nie podałeś swojego wzrostu.
Oczywiście jest szansa, iż wraz z rozwojem, tkanka tłuszczowa ulegnie zanikowi.
Mężczyzni wraz z wiekiem nabierają masy mięśniowej.
Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej sylwetki możesz wykonywać ćwiczenia.
Część z nich możesz znaleźć w serwisie abcodchudzanie.pl w zakładce video.

Przykładowe ćwiczenia  na płaski brzuch to:
•    brzuszki proste,
•    brzuszki skośne,
•    skłony w przód do siadu równoważnego,
•    brzuszki na piłce (w tym wypadku dodatkowo trzeba pokonać niestabilność piłki, co pobudza do pracy mięśnie głębokie),
•    prostowanie kończyn dolnych ze stopami lekko uniesionymi nad podłogą,
•    unoszenie miednicy w leżeniu na plecach,
•    "rowerek",
•    zginanie tułowia w bok w leżeniu bokiem.

Pozdrawiam