Jak zapobiec nadmiernemu wypadaniu włosów?

4 miesiące temu rozjaśniałam włosy z ciemnego brązu na blond. Po farbowaniu miałam podrażnioną skórę głowy. 2 miesiące temu znowu rozjaśniałam spory odrost na głowie i moja skóra (głowy) została dosyć mocno poparzona przez rozjaśniacz i farbę czego skutkiem było zaczerwienienie, pojawienie się strupków i straszne swędzenie głowy. Od tego czasu wypadają mi strasznie włosy, dziennie ponad 100. Proszę o pomoc, jak mam je poratować żeby przestały wypadać? Wspomnę, że używam odżywki, biorę suplementy bogate w witaminy z grupy B, nie stosuję suszarek i prostownic, co by niszczyło bardziej włosy. Czy jest szansa, że przestaną wypadać i odrosną nowe? Czy po takim zabiegu fryzjerskim mógł zostać uszkodzony korzeń włosa?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Prawdopodobnie farbowanie uszkodziło jedynie łodygę włosa, więc włosy  powinny odrosnąć.Bardzo dobrze, że zrezygnowała Pani z zabiegów, które ponownie uszkadzałyby strukturę włosa. Teraz trzeba zadbać o te które pozostały, aby stawały się jak najsilniejsze, oraz przede wszystkim o te które powinny odrastać. Bardzo ważna jest dieta bogata w witaminy i minerały. Można suplementować farmaceutyki wzmacniające włosy.
Warto również wziąć pod uwagę wizytę u dermatologa.
W naszym portalu znajdzie Pani wiele ciekawych artykułów odnośnie pielęgnacji włosów i zapobieganiu łysieniu, między innym:
http://portal.abczdrowie.pl/srodki-kosmetyczne-na-lysienie
http://portal.abczdrowie.pl/srodki-do-stylizacji-wlosow-a-lysienie

Pozdrawiam

Witam na skórę głowy można wykonać zabieg mezoterapii igłowej. Po konsultacji dobiera się.kurację lekową doustną i do smarowania na skórę. Można zastosowac również HairRevitalash