Jak zdejmować prezerwatywę po stosunku?

Tydzień temu współżyłam z chłopakiem (po raz drugi). Za pierwszym razem nie doszło do wytrysku, ale również mieliśmy prezerwatywę. Użyliśmy prezerwatywy, nie zsunęła się ani nie pękła, wszystko było dobrze poza tym, że on skończył stosunek we mnie. Następie wyjął penisa, przytrzymując prezerwatywę, a potem prezerwatywę z zawartością wyrzuciliśmy. Czy wszystko jest w porządku? Czy tak można robić?

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Właśnie tak należy postępować.