Jak zgubić zbędne kilogramy po porodzie?

Witam! Otóż mam taki problem. Po porodzie nie mogę zgubić zbędnych kilogramów. Miałam cesarkę, obecnie mój synek ma 8 miesięcy, do 6. miesiąca karmiłam go piersią. Mam 30 lat, ważę 78 kg przy 165 cm wzrostu. Próbowałam różnych diet, bez żadnych rezultatów. Ćwiczę w domu (nie mam z kim zostawić synka, aby pójść na siłownię). Proszę o pomoc, z góry ślicznie dziękuję!

Witam Panią serdecznie,

na początku chciałam serdecznie pogratulować pociechy. Piramidę Zdrowego Żywienia znajdzie Pani na: http://portal.abczdrowie.pl/piramida-zdrowego-zywienia

Przykładowe ćwiczenia są dostępne w serwisie: http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia

Pomocne mogą być:
- masaże,
- ciepło-zimne natryski,
- stosowanie kosmetyków ujędrniająco-wyszczuplających,
- codzienne ćwiczenia,
- unikanie nadmiernych ilości soli (powoduje zatrzymywanie wody w organizmie).

Myślę, że dopóki pogoda nie jest najgorsza, dla Pani sylwetki zbawienne byłyby dalekie wędrówki z wózkiem. Poza tym, że będzie Pani spalała kcal na marsz, dodatkowe ilości energii będą mobilizowane na pchanie wózka. To także świetny trening dla rąk.

Proszę się nie poddawać!

Pozdrawiam