Jak zwalczyć katar?

Witam . Chciałabym zapytac się jak można zwalczyc katar. Otóż mam bardzo silny katar jest to uciązliwe gdyż nie mogę oddychac przez nos a z oczu leją mi się łzy i zatkane uszy . Proszę o radę

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leczenie''pospolitego'' kataru jest jedynie objawowe. Dla odetkania nosa można stosować preparaty obkurczające śluzówkę nosa.