Jak zwalczyć wągry?

Trądzik - Przez około rok, objawiał on się wągrami i wypryskami ropnymi z prawej strony nosa - To już za mną. Aktualnie, jest już o niebo lepiej. Ale został mi jeden cholerny problem, którym są wągry! Walcze z nimi już długi czas, od pół roku myję regularnie twarz szarym mydłem i nic. Mam wrażenie, jak by zastygały, głęboko i nie były spowodowane czymś z zewnątrz. Picie wody, używanie peelingów, plastry, wyciskanie odpada - Nie działa.. Próbowałem parówki ez ziół i mam po tym wypryski. Co robić?

Odstawić proszę szare mydło, do mycia twarzy polecam żel z apteki-Bioderma lub La Roche Posay Effaclare gel moussant, W gabinecie można wykonać serię peelingów medycznych oraz dobrać odpowiednią pielegnację skóry. proszę nie przesuszać skóry, zadbać o odpowiednie jej nawilżenie.